Firmast

Varvo OÜ on 1992 aastast tegutsev ning Eesti kapitalil põhinev väikefirma, kelle põhitegevusalaks on puitmööbli ja plastiktoodete hulgikaubandus. Eestis valmistatav kvaliteetne kase- ja männipuidust mööbel on suunatud eelkõige lastele ning lasteasutustele. Importkaubana jõuab Varvo OÜ abil kaupluste lettidele Orthex ja HammarPlast kaubamärki kandvad kodu- ja aiaplasti tooted.

 

Lasteaiamööbli sortimendis on lai valik puidust tooteid nii mänguala sisustamiseks kui ka kõikide igapäevategevuste läbiviimiseks vajaminevaid mööbliesemeid.

Pakume vastavalt lapse kasvule sobivate mõõtudega toole, nii tugevast ja stabiilsest kasepuidust kui ka männipuidust valmistatud hubasemaid ja kergemaid toole. Tellida saab ka vajalike mõõtudega kappe riietele, jalanõudele, majapidamisvahenditele ning mänguasjadele. Üks viimase aja innovaatilisemaid tooteid on näiteks ratastel joonistuste kuivatamise kapp, mida lasteaia kasvatajad ruumi kokkuhoiu omaduse tõttu eriti armastavad. Ruumi aitavad ökonoomselt kasutada ka mitmekohalised sahtelvoodid, mis kokkulükatuna jätavad lastele piisavalt mänguruumi. Spetsiaalse mänguala saab sisustada nukunurga toodetega, mis loovad hõlpsalt kodutunde väikestele nukuemmedele ja –issidele. Enim ostetakse köögimööbli komplekte ning peeglilaudu, aga ka nukunurga laudu ja toole ning nuku riidekappe, -voodeid ja hälle.

 

Et iga mööbliese valmistatakse vastavalt kliendi soovile ja vajadustele, siis saab kõiki tooteid tellida nii naturaalse viimistluse kui ka peitsitud variandina. Mõlema puhul kasutame lastesõbralikke viimistlusvahendeid. Soovi korral võib mööbel tulla ka täitsa ilma viimistluseta, et väikesed või suured kunstnikud saaksid sellele kordumatu välimuse anda.